preloader icon
lightdark-switch
about-image

10 Yıllık

Danışmanlık Deneyimi

15KK+

Müşterilerimiz

Şirketimiz Hakkında

1C Link Bilgi Teknolojileri A.Ş., 2013 yılında kurulmuş bir yazılım şirketidir. Müşterilerimize iş süreçlerini optimize etme ve verimliliklerini artırma konusunda çözümler sunmaktayız. Amacımız, müşterilerimizin işlerini büyütmelerine, rekabet avantajı elde etmelerine ve dijital dönüşüm yolculuklarında lider olmalarına yardımcı olmaktır.

1C Link müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özelleştirilmiş çözümler sunmak için uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Geliştirdiğimiz 1C Link ERP yazılımı, işletmelerin tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde yönetmelerini sağlayan kullanıcı dostu bir platformdur. Finans, üretim, envanter yönetimi, satış ve pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi gibi alanlarda geniş bir yelpazede özellikler sunarak işletmelere tam kontrol ve görünürlük sağlıyoruz.

shpae-icon

Şirket Haberlerimiz

En Son Teknoloji Haberleri ve İnovasyonlar İçin 1C Link Yazılım Şirketi'ni Takip Edin!

TORK Otomotiv Projesi
1C Link 22 Mar 2024
TORK Otomotiv Projesi

Sektörde, 15 yıllık üretim tecrübesine dayanarak, 2016 yılında Ar-Ge ve Pazar araştırmalarına başlayan firma, 2017 yılı itibariyle otomotiv sektöründe üretime başlamıştır. Firma, Performans Buji Kablosu, Performans Hava Filtresi ve Fren Hortumu ürünlerini

NS LAB Teknolojik Ürünler, ESD Mobilya ve Ekipmanları Projesi
1C Link 22 Mar 2024
NS LAB Teknolojik Ürünler, ESD Mobilya ve Ekipmanları Projesi

Firma, elektronik, mikro elektronik, yarı iletken endüstrilere ve laboratuvar tesislerine sağladığı teknoloji, ekipman, mobilya, hizmet ve teknik desteğiyle büyük bir deneyim elde ederken, sağladığı ürünler, Avrupa ve Ortadoğu genelindeki hemen hemen her

Ata Teknik Projesi
1C Link 26 Oca 2024
Ata Teknik Projesi

Geniş bir ürün yelpazesi bulunan firma, teklif süreçlerinden faturalandırmaya kadar spesifik geliştirmeler yapılmış hali ile 1C uygulamasını, 15 kullanıcı ile aktif olarak kullanmaktadır.